Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerDikişsiz LED Video Duvar

P2.5 Dikişsiz Led Video Duvar Komuta Merkezlerinin Büyük Ölçekli Yapımı

iyi kalite LED Video Reklam Panoları satış için
iyi kalite LED Video Reklam Panoları satış için
Ön bakım için iyi tasarım ve kalite led ekran, çok zaman kazandırır.Ve hızlı ve iyi hizmet takdir.

—— Rodion Gakalo

Ben JCDads seçmek için çok, istemcim P10.Stable kalitesi ve yüksek parlaklık için çok takdir edilmektedir.

—— Luis Miguel Aguirrre

Hizmetinizi ve profesyonel yardımınızı beğendim, yanınızdaki geç saatlere rağmen her zaman hızlı cevap verirsin.

—— Eric Hudson

Hızlı montajlı led ekran iyidir ve mühendisiniz çok profesyonel ve sabırlıdır, onun servisi için beş-start vermeliyim.

—— Victor

Ben sohbet şimdi

P2.5 Dikişsiz Led Video Duvar Komuta Merkezlerinin Büyük Ölçekli Yapımı

Çin P2.5 Dikişsiz Led Video Duvar Komuta Merkezlerinin Büyük Ölçekli Yapımı Tedarikçi
P2.5 Dikişsiz Led Video Duvar Komuta Merkezlerinin Büyük Ölçekli Yapımı Tedarikçi P2.5 Dikişsiz Led Video Duvar Komuta Merkezlerinin Büyük Ölçekli Yapımı Tedarikçi P2.5 Dikişsiz Led Video Duvar Komuta Merkezlerinin Büyük Ölçekli Yapımı Tedarikçi P2.5 Dikişsiz Led Video Duvar Komuta Merkezlerinin Büyük Ölçekli Yapımı Tedarikçi P2.5 Dikişsiz Led Video Duvar Komuta Merkezlerinin Büyük Ölçekli Yapımı Tedarikçi

Büyük resim :  P2.5 Dikişsiz Led Video Duvar Komuta Merkezlerinin Büyük Ölçekli Yapımı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Ocolour
Sertifika: CE, ETL,ROHS, CCC
Model numarası: OC-IDC-P2.5

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet/1sqm
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Kontrplak kutu
Teslim süresi: 15-20 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, l/c, Western Union
Yetenek temini: 5000sq.meter / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Led tedarikçisi: Nationstar led Chip: Epistar
Modül Boyutu: 320 * 160mm Sürücü modu: 1/32 Tarama
Giriş gücü: 220VAC Uygulama: Komuta merkezleri

Komuta merkezlerinin büyük ölçekli inşaatı, küçük alanlı LED Video Duvarına ihtiyaç duyar

Elektronik teknolojinin hızla gelişmesiyle, oran, hata oranı ve bilgi aktarımının gecikmesi ihmal edilebilir seviyelere ulaştı. Bu temelde, son derece entegre yönetim platformu, Çin'de çeşitli sektörlerdeki büyük ölçekli komuta, izleme ve dağıtım merkezlerinin geliştirilmesi için önemli bir içerik haline gelmiştir. Bunlar arasında, son derece entegre bir yönetim platformunun temellerinden biri olan görsel gereksinimler keskin bir artış ve çeşitlilik göstermiştir. Gelecekte, geniş formatlı LED ekrana benzer şekilde, entegre platformun geliştirilmesi ile, bu tür bir görsel ekranın geniş bir geliştirme fırsatına dönüşeceği öngörülebilir.

Komuta (kontrol) merkezi, kamu güvenliği, toplu taşıma, kentsel yönetim, çevre koruma, güç kaynağı ve diğer departmanlarda kapsamlı bilgi, istihbarat araştırması, karar verme ve komuta ve sevk işlemlerini yürütmek için ana site olarak çok önemli bir rol oynamaktadır. . Birleşik platformun, birleşik iletişimin, birleşik dağıtımın, birleşik komuta ve birleşik dağıtımın ana yetenekleri, Çin'in kentleşmesinin hızlı gelişmesinin getirdiği karmaşık koşulları daha iyi karşılayabilir. Bu nedenle, çeşitli bölümlerin, alanların, seviyelerin ve uygulamaların komuta (kontrol) merkezleri uygulamaya konmuştur. Tamamlanmamış istatistiklere göre, bir tarafta önümüzdeki beş yıl içinde 100'e yakın komuta (kontrol) merkezi olacak.

Son derece entegre yönetim platformu temellerinden birinin görsel gereksinimlerini karşılamak için LED ekranlar yavaş yavaş DLP eklemeleri, sıvı kristal ekleme ve çoklu projeksiyon füzyonunu komuta (kontrol) merkezleri ve güvenlik izleme merkezleri gibi platformlarda değiştiriyor. Video görüntüleme teknolojisi. Komut (kontrol) merkezi için, görüntülenmesi gereken sinyaller zengin ve karmaşıktır, içerik iyi ve nettir ve uzun süreli sürekli izlemenin katı taleplerini karşılayabilir. LED ekran, gereksinimleri karşılarken geliştirme için geniş bir alana sahiptir.

I. Komuta (Kontrol) Merkezi Görselleştirme Gereksinimleri

Bir komuta (kontrol) merkezi olarak, genellikle tüm şehrin normal işleyişinin temeli olan yargı alanındaki gerçek zamanlı durumun yönetilmesi gerekir ve bu, devlet mülkiyeti ve insanların güvenliği için yüksek bir güvenlik derecesidir. hayatları. Güçlü bilgi toplama, hızlı yanıtlama, genel koordinasyon ve kapsamlı gönderim yetenekleri gerektiren, komuta merkezinde (kontrol) çok miktarda veri vardır. Geniş ekran ve entegre sistem platformu, komut (kontrol) merkezinin en temel çekirdek konfigürasyonudur. Kapsamlı bilgileri çeşitli konumlardan arka plandan toplar ve birleştirir ve gerçek zamanlı olarak görüntüler, merkezi yönetim ve büyük bilgilerin işlenmesini gerçekleştirir. Komuta (kontrol) merkezinin görüntü bilgilerinin işlenmesi esas olarak aşağıdaki şartları içerir:

1.1 Karmaşık Veri Erişimi

Komuta (kontrol) Merkezi entegre sistem entegrasyon platformunun, bilgisayar grafik sinyalleri, dijital yüksek çözünürlüklü sinyaller, geleneksel analog sinyaller, izleme sinyalleri ve ağ sinyalleri, vb. Dahil olmak üzere çeşitli tip ve arayüz sinyallerinin karışık gösterimini elde etmesi gerekir. Sistem kaynağından gelen sinyaller havuz, ağ güvenliği İzleme bilgileri, kameralar, video kaydediciler, multimedya oynatıcılar, dizüstü bilgisayarlar ve sunucular, yerel ve uzaktan görüntülü konferans, vb. Aynı zamanda, platformun çok sayıda sinyal kaynağına ve alıcı terminallere erişmesi gerekir. Akıllı şehirler, kamu güvenliği, ulaşım, askeri operasyonlar ve diğer alanların hepsinin erişilmesi gereken çok sayıda gözetleme kamerası vardır; Güç, enerji, mülk yönetimi, endüstriyel üretim ve diğer alanlara erişim için çok fazla veri ve yapısal bilgi vardır.

1.2 Sezgisel, net bilgi ekranı

Bu aşamada, komut (kontrol) merkezinin büyük ekranı, en azından ultra yüksek çözünürlüklü geniş formatlı ekranı karşılamalıdır. Trafik, hava durumu ve izleme için kapsamlı bir platformda, coğrafi bilgi, yol ağı haritaları, hava durumu haritaları ve panoramik videolar gibi büyük ölçekli gerçek zamanlı resim bilgilerini toplamak, depolamak, yönetmek ve sunmak genellikle gereklidir. yüksek çözünürlüklü CBS. Tüm duvar için birleşik geniş ekran görüntüsü elde etmek için coğrafi bilgi sistemi ve çoklu yüksek çözünürlüklü füzyon panoramaları. Tüm ekran görüntüsünün ve süper yüksek çözünürlüğün kaplamasının gerçekleştirilmesi, komut (kontrol) merkezinin işleme ayrıntılarını daha iyi kavramasını ve analiz etmesini sağlar.

Buna ek olarak, komut (kontrol) merkezinin geniş ekran görüntüsünde, operatörün her bir koltuk konsolu üzerinde önemli bilgileri esnek bir şekilde alma ve alma ve yakınlaştırma, çapraz ekran ve bir pencere biçiminde hareket etmeleri gerekir. İstenen boyut ve konuma göre büyük ekran. Tam ekran ve orijinal resmin herhangi bir kalıcı resim tutma biçimi olmamalıdır. Komutlar, önemli noktaları ve olayları her zaman vurgulayabilir ve ilgili konuları zamanında ele alabilir.

Komut (kontrol) merkezi geniş ekranlı ekran olarak, ilgili ekran görüntü koşullarının sürekli iyileştirilmesinde, diğer sistemlerin yardımıyla ekran aracılığıyla sezgisel ve doğru görselleştirme kavramına bağlı kalmalı, böylece herkes açıkça anlaşılabilir. Mevcut izlemeyi anlamak Belirli içerik talimatların serbest bırakılmasını veya siparişlerin ilgili personel tarafından yapılmasını kolaylaştırır. Beklenmedik koşullar altında, insanların yaşamlarını ve mallarını daha iyi koruyabilir.

II. Küçük saha LED Video Duvarının avantajları ve gelişim yönleri

Komuta (kontrol) merkezinin görsel fonksiyon gereksinimleri için, yüksek çözünürlük, yüksek yenileme ve yüksek stabilite sağlayabilen LED ekranlar şüphesiz diğer görselleştirme teknolojilerine göre avantajlara sahip olacaktır:

2.1 Daha küçük saha LED Video Duvar

Şu anda, komut (kontrol) merkezinin lider LED ekran aralığı 1,2 mm'dir ve yüksek yoğunluklu ve küçük aralıklı LED tam renkli ekran, şu anda sektördeki geliştirme eğilimidir. Küçük aralıklı LED ekran, elde etmek için piksel seviye nokta kontrol teknolojisini benimser. Görüntüleme birimi, piksel ünitesinin parlaklığını, renk üretimini ve tekdüzeliğini kontrol eder. Noktalar arasındaki mesafe ne kadar küçükse, resim kalitesinin çözünürlüğü, görüntülenen içerik ne kadar iyi olursa, görünür alan o kadar büyük olur. Bu, resmin ayrıntıları için komut (kontrol) merkezinin gereksinimlerine tamamen uygundur.

Bununla birlikte, mevcut küçük alanlı LED teknolojisi hala teknoloji seviyesinin sınırlandırılmasına sahiptir. Komut (kontrol) merkezinin ekran ekranı, siyah ekranın ve yan görünümün modül patchwork'unu ayırt edememesini, ekranın bütününün tutarlı olmasını ve ekranın az ışıklı olduğunda renklerin mükemmel olmasını gerektirir. en önemli yüksek güvenilirlik ve istikrarın yanı sıra.

2.2 Daha mükemmel performans

LED ekranların ekran seviyesini daha da artırmak, yüksek yenileme, düşük ışık ve yüksek gri ve düşük güç tüketimi ile LED ekranların mükemmel performansını daha iyi yansıtmak için komut (kontrol) merkezi ve daha da ilerlemek için tüm sektörün doğasıdır. .

Düşük parlaklık altında, geleneksel ekran, görüntü detayları, bilgi ve performanstan daha canlı ve canlı bir LED yüksek gri ekran görüntüsü yok. Ultra yüksek yenileme teknolojisi, dinamik ekran görüntüsünün kenarını daha net ve daha dinamik hale getirir. Bu performans, komuta (kontrol) merkezinin talep resminin değiştirilmesi işlemi sırasında herhangi bir zamanda izleme içeriğinin her detayına dikkat edeceğini garanti eder.

Buna ek olarak, enerji tüketimini daha da azaltmak için, enerji tasarrufu, emisyon azaltma ve sürdürülebilir kalkınma için ulusal stratejik gerekliliklere uygundur ve ayrıca hafta içi çalışma ve bakım maliyetlerini de düşürmektedir. Enerji tasarrufu önlemlerinde herhangi bir ilerlemenin Çin'e olduğu söylenebilir. Enerji tüketiminin artmasındaki artış, ilgili birimlere beklenenden daha fazla fayda sağladı.

2. 3 daha mükemmel kombinasyon

Komuta (kontrol) merkezi, orijinal tek fonksiyon departmanının entegre yönetim platformundan çok yönlü izleme ve yüksek düzeyde entegre yönetim için gelişmektedir. Bu, komut (kontrol) merkezinin talebinin gerçek zamanlı olarak çok yüksek bir tanım olabileceğini gösterir. İzleme alanı bilgilerinin daha sezgisel, üç boyutlu ve tüm yönleri. Günümüzde çeşitli alanlarda yüksek ve yeni teknolojiler hızla geliştirilmektedir. VR sanal ekran teknolojisi, AR gerçeklik geliştirme teknolojisi, elektronik kum havuzu teknolojisi ve BIM üç boyutlu bilgi ekranı teknolojisi gibi benzer teknolojiler insanların önünde bulunmaktadır.

Komuta (kontrol) merkezi, bu oldukça entegre sistemin merkezi, yüksek birleşik dağıtım ve acil durumların işlenmesi gibi, resmi yargıya, komuta (kontrol) merkezine katkıda bulunan daha doğru görselleştirme teknikleri için güçlü bir talep vardır. Birden fazla şeyin olması daha iyidir. Komut ve kontrol merkezinin, diğer ekran teknolojileriyle birlikte düşünülebilecek, küçük, geniş çerçeveli bir LED ekran oluşturması mümkün değildir. coğrafi koşullar. Görsel bilgilerin daha iyi, daha doğru ve daha ayrıntılı bir şekilde görüntülenmesi gibi üç boyutlu bilgilerle oldukça uyumlu bir ekran, gelecekteki komuta (kontrol) merkezinin sürekli arayışıdır ve kesinlikle küçüklerin gelişiminden biri olacaktır. -pitch bu alanda LED ekranlar. Gelişim yönüne odaklanın.

Dinamik segmentasyon şeması

Bilgi sistemi entegrasyonu ve aktarım teknolojisinin olgunlaşmasıyla, çeşitli sanayi sektörlerinin komuta ve kontrol merkezlerinin ölçek ve inşaat gereksinimleri sürekli artmaktadır. Komuta (kontrol) merkezinin görsel (merkezi) altyapısı olarak, büyük ölçekli görsel ekran komuta daha iyi uyarlanır (Kontrol) Merkezi görselleştirme talebi, geniş formatlı LED ekranlar kendi geliştirmelerini güçlendirmeye devam etmelidir. ekran avantajları ve VR sanal ekran teknolojisi, AR gerçeklik geliştirme teknolojisi, elektronik kum kutusu teknolojisi, BIM üç boyutlu bilgi ekran entegrasyonu, daha kapsamlı ve rafine geliştirmeye odaklanmak Komuta (kontrol) merkezinin görselleştirme fonksiyonu yorumlanması ve Ulusal kalkınma stratejisine dayanan, en düşük enerji tüketimini kullanan ve ilgili veri modelleriyle koordine olan en gerçekçi, canlı ve mükemmel gerçek zamanlı izleme resmini elde etmek için Sezgisel, açık ortam ve izleme içeriği.

Teknik parametreler:

LED MODÜLÜ
Modül tasarımı Mıknatıslı geri erişim veya Önden erişim
Piksel aralığı (mm) 2.5 3 4 5
LED lamba SMD2121 SMD2121 SMD2121 SMD3528
Piksel yapılandırma (nokta / m2) 160000 111111 62500 40000
Modül boyutu (mm) 160 x 160 192 x 192 256 x 128 320 x 160
Modül çözünürlüğü (nokta) 64 x 64 64 x 64 64 x 32 64 x 32
Sürüş modu 1/32 tarama 1/32 can 1/16 tarama 1/16 tarama
LED KABİN
İsteğe bağlı olarak kalıp döküm kabini, geleneksel dolap ve braket desteği bulunmaktadır.
LED BILLBOARD
Parlaklık > 800CD / m2 > 1000cd / m2 > 1200cd / m2 > 1500cd / m2
Görüş açısı Yatay 120deg Dikey 120deg.
Güç girişi AC 110V / 220V
Parlaklık kontrolü 256 seviye
Kör nokta oranı <1/10000
Ömür% 50 parlaklıkta 100.000 saat
Giriş Koruması IP32
Çalışma sıcaklığı ﹣30 ℃ ~ ﹢ 50 ℃
Depolama sıcaklığı ﹣60 ℃ ~ ﹢ 80 ℃
Kontrol yolu Standart: Kablolu İsteğe Bağlı: 3G / 4G / WIFI

Giriş arayüzü

(video işlemcili)

AV, S-Video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, HDSDI

P2.5 projesi

İletişim bilgileri
Ocolour Technologies Co., Limited

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)